دوره 5 انگشتر

دوره 5 انگشتر

بسته آموزشی ساخت 5 انگشتر کاربردی در طلا و جواهرسازی

دوره 5 انگشتر

دوره 5 انگشتر، یک دوره پروژه محور است که به ساخت صفر تا صد 5 انگشتر کاربردی می‌پردازد. این دوره آماده شده تا هنرجویان بتوانند پس از یادگیری مهارت‌های پایه در طلا و جواهر سازی، اقدام به ساخت زیورآلات کنند و به دنیای این هنر – صنعت وارد شوند. این دوره با پشتیبانی عرضه شده تا مشکلات هنرجویان در طول ساخت توسط استاد برطرف شود.
استاد این دوره، آقای سعید خواجه‌زاده، با بیش از 40 سال سابقه در طلا و جواهر سازی و بیش از 30 سال تجربه آموزش در این زمینه است. این دوره با تجهیزات فنی مناسب مانند دو دوربین فیلم‌برداری، نور و صدابرداری مناسب عرضه شده تا هنرجویان بیشترین بهره را از این آموزش‌ها ببرند.
در حدود 13 ساعت فیلم آموزشی، ساخت 5 انگشتر آموزش داده می‌شود. این نخستین دوره از دوره‌های پروژه‌محور تیشتر است و در آینده دوره‌های آموزشی بیشتری نیز منتشر خواهند شد.

در این دوره ساخت پنج انگشتر: 1- پهن دوسر گشاد -2- خیاره‌ای -3- نجفی -4- مربعی مردانه -5- دو بازو آموزش داده خواهد شد.

مهارت‌های پایه‌ای طلا و جواهر سازی مانند سوهان‌کاری، سنباده‌کاری، اره‌کاری، پرداخت‌کاری، لحیم‌کاری، ذوب‌کاری، کار با ابزارهای پایه‌ای مانند کولیس و قیچی زرگری و... برای دوره مورد نیاز است. فیلم‌های این مهارت‌ها را می‌توانید به طور رایگان و کامل در یوتیوب تیشتر ببینید.

ساخت این 5 انگشتر، در دو سطح ساده و متوسط خواهند بود.

بله دوره تا 2 ماه توسط استاد سعید خواجه‌زاده پشتیبانی می‌شود.(خریدارانی که تا 29 اسفند اقدام به تهیه دوره کنند، از پشتیبانی 3 ماهه برخوردار خواهند شد)

هزینه دوره با دسترسی همیشگی به نرم‌افزار، 980 هزار تومان است.

فیلم‌ها در نرم‌افزار Spot Player عرضه خواهند شد. Spot Player نرم‌افزاری است که حقوق کپی‌رایت را برای آموزش‌گران محفوظ نگه‌می‌دارد. شما همزمان با 2 دستگاه می‌توانید فیلم‌ها را مشاهده کنید. سیستم‌ عامل‌های ویندوز، اندروید و مک توانایی استفاده از این نرم‌افزار را دارند.

تا 48 ساعت پس از خرید، اگر بیش از 20 درصد دوره را ندیده باشید، امکان عودت و دریافت هزینه وجود دارد.

برای خرید این دوره می‌توانید به اینستاگرام یا تلگرام ما پیام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *